Математика

 

 

озум людський  володіє трьома ключами:

Цифрою, літерою, нотою.  

Знати, думати, мріяти.

Все життя в цьому"

В. Гюго.

Вчителі нашої кафедри це компетентні фахівці, творчі особистості. Приємно спостерігати, як натхненна і самовіддана вчительська праця дає свої плоди. Ми пишаємось учнями, які багаторазово стають призерами міських і обласних олімпіад, міжнародного конкурсу Кенгуру та інших математичних конкурсів і турнірів . 

«Життя прекрасне двома речами: можливістю вивчати математику й можливістю викладати ЇЇ, - ці слова С. Пуасона є девізом життя вчителів кафедри «Математик». До її складу входять вчителі математики: 

 

 

Поліщук Світлана Вікторівна – керівник кафедри, вчитель вищої категорії, розвиває здібність учнів, спрямовує свою роботу на активізацію навчальної діяльності школярів, прикладної спрямованості при вивченні математики.

  

 

 

 

 

 

Куцобіна Жанна Анатоліївна – вчитель першої категорії, забезпечує міцні та глибокі знання  з математики, виховує відповідальність та цілеспрямованість. 

 sanikidze-t-a-1

Санікідзе Таріель  Автанділович – вчитель вищої категорії, вчитель-методист, кандидат фізико-математичних наук, особливу увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми.

 

 

 

 

 

 
 Цинкуш Ірина Анатоліївна – вчитель вищої категорії, заступник директора з НВР, творча особистість. На своїх уроках багато часу приділяє удосконаленню навичок у виконанні усних вправ та рахунків, що є добрим підґрунтям для формування математичного мислення, привчає учнів самостійно комбінувати вивчений матеріал для власних досліджень за обраними темами.

 


 

 

 

 

 

Кучинська Світлана Віталіївна – вчитель вищої категорії, залучає дітей до пошукової роботи, розвиває творчі здібності кожної дитини.

 


 

 

 

 

Єрмоленко Світлана Миколаївна – вчитель вищої категорії старанна, вміє спілкуватися з дітьми, розвиває їх здібності та обдарування.