Фізика й інформатика

 

 

Проблема кафедри: формування наукових та професій них якостей учнів. Реалізація особистієно-орієнтованих методів у процесі викладання фізики и та інформатики. Упровадження в практичну діяльність інноваційних, інтерактивних технологій.

Робота кафедри – план складається з ключових питань з основних тем, що стосуються всіх учителів. Це методика викладання, робота з обдарованими учнями, підготовка учнів до конкурсів, олімпіад, підготовка учнів до участі в МАН, розвиток творчого потенціалу ліцеїстів, популяризація своїх предметів.Учителі обговорюють на засіданнях упровадження інноваційних технологій, викорестання їх на практиці на уроках та в позакласній роботі.

 

Сазонова Л.П.–керівник кафедри, вчитель фізики вищої категорії, старший учитель, відміник освіти України.Працює над проблемою: формування наукових та професійних якостей учнів, реалізація особистісно-орієнтованих методів у працесі викладання фізики,упровадження інноваційних технологій, інтелектуальний розвиток учнів.Використовує блочний метод викладання матеріалу в гуманітарних групах. Учні беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Левеня», у позакласних заходях. Підтримує співробітництво з викладачами ПГТУ з метою залучити учнів до науково-дослідницької діяльності. Як керівник кафедри проводить засідання, допомогає в проведенні лабораторних робіт, різних експериментів и др. В 2014 році вийшла на пенсію.

 

 

Лаврик В.И.- вчитель фізики та астрономії, вищої категорії, керівник кафедри. Працює над проблемою: самоосвітня компетенція учнів. Його учні беруть участь в олімпіадах з фізики та астрономії, Міжнародному конкурсі «Левеня», на Всеукраїнській олімпіаді з фізики учень Валентина Івановича ( Денисенко Олександр) отримав ІІ диплом обласного рівня.

 

 

Бабенко Н.Ф.-вчитель фізики вищої категорії, учитель-методист, заслужений вчитель України, Кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступені,лауреат Премії Верховної Ради України.Створив власну систему виявлення, вивчення та розвитку творчих здібностей учнів, є автором творчого проекту «Підготовка обдарованних учнів до олімпіад різних рівнів». В період з 1999 по 2012 роки підготував 36 переможців та призерів обласних олімпіад,16 переиожців та призерів всеукраїнських олімпіад.Три йогоучня вийшли на міжнародний рівень оліипійського руху (2 учня – срібна та
1 – бронзова медалі за перемоги в Міжнародних олімпіадах з фізики).Крім цього, його учні – призери цсіх епапів конференцій МАН, переможці відкритих всеросійських олімпіад Московського Фізико-Технічного Інституту ( державного університету), всеукраїнського конкурсу «Левеня», інших творчих конкурсів.Ним надруковано статті у журналах «Фізика в школах України», «Шкільний світ.Фізика», «Шкільний світ. Школа», про досвід його роботи надруковано нарис «Зоряний вінок заслужених освітян Донеччини» ( Донецьк: Витоки, 2011р.).

 

 

Литвин Л.А.-вчитель інформатики вищої категорії.Працює над проблемою: викорестання ІКТ на уроках інформатики при вивченні бази даних. Учні Лілії Олександрівни беруть участь у Міжнародному конкурсі «Бобер» ( 7 – золотих, 10 – срібних сертифікатів ), є переможці Всеукраїнської олімпіади з інформатики. За активну роботу в період курсової підготовки отримала декілька сертифікатів:Навчальний курс учителя в «он-лайні», «Основи бази даних», « Основи веб- дизайну». Проводить курси з інформатики для учителів.

Лауреат конкурсу "Учитель року-2017", перемогла в номінації "Кращий навчальний проект"

 

 

 

Кейда С.И.-вчитель інформатики вищої категорії.В роботі реалізує свою проблему – розвіток творчіх здібностєй учнів на уроках інформатики. Учні Світлані Івановні беруть активну участь в олімпіадах,Міжнародному конкурсі «Бобер», роботі МАН, отримуючі високі нагороди. Світлана Іванівна бере участь у методичній роботі ліцею та міста. Організатор, член журі міських олімпіад з інформатики, міського етапу конкурсів «Інтер-школа 2008»,
«Учитель року 2009». Постійно друкує свої роботе у « Віснику НМЦ» та інших методичних виданиях, де ділится досвідом з колегами.