Філософскі дісципліни

 

Проблема кафедри: створення умов для повного розкриття особистості, виявлення і розвитку індивідуальних якостей учнів, формування творчої діяльності, знань, навичок і вмінь в процесі викладання історії.

 

Баліхіна О.Б. – учитель вищої категорії, голова профспілкового комітету працівників ліцею. Працює над методичною проблемою: залучення інтерактивних методів навчання у освітній процес. У міському конкурсі на кращу розробку уроку посіла ІІ місце. Педагогічний стаж – 37. Працює у ліцеї з моменту його заснування.

 

 

 

Ісаєнко О.М. — учитель ІІ категорії. Аспірант МДУ за спеціальністю «Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни». Працює над проблемою: використання ІКТ на уроках історії. Педагогічний стаж — 6 років.

 

 

Юргенс М.О. — учитель вищої категорії, старший учитель. Працює над проблемою: специфіка сучасної державної системи України у викладанні історії і права. Є керівником олімпійської команди учнів ліцею з історії і права. Педагогічний стаж — 28 років. Стаж роботи в Маріупольському міському ліцеї — 14 лет.