Кафедра іноземних мов

 

 

На кафедрі викладають 9 вчителів англійської, німецької та французької мови. Застосування сучасних методик викладання іноземних мов — є головною складовою успіху кафедри, тому кафедра працює над темою «Впровадження сучасних навчальних технологій як фактор підвищення комунікативних компетенцій».

 

Акульшина Т.О.-учитель французької мови, Заслужений учитель України, директор ліцею, працює над темою «Технологія навчання непідготовленого мовлення». Тетяна Олександрівна широко застосовує на уроках засоби масової інформації, а саме: телебачення, періодичні видання тощо, що є одним зі шляхів розвитку непідготовленого мовлення. У Тетяна Олександрівни є свої прогресивні погляди та методики навчання, вона справжній професіонал. Її методика та технології дозволяють виявляти обдарованих дітей, які в подальшому являються переможцями різних етапів предметної олімпіади, зокрема республіканського рівня та є гордістю нашого ліцею.

 

 

Голютяк А.Я.-учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель – методист. Працює над темою «Розвиток соціо-культурної компетенції через організацію міжнародних зв’язків». Андрій Ярославович організовує стажування ліцеїстів у Великобританії. Восени 2011 став учасником американської програми обміну «ТЕА» та проходив стажування у США. Під час своїх стажувань, він накоплює аутентичний матеріал, який згодом використовую не тільки на уроках але й в організації науково – дослідницької роботи. Багато його учнів є переможцями олімпіад, різноманітних конкурсів та проектів. У 2009 році став переможцем обласного етапу конкурсу «Учитель року».

 

 

Балабанов Д.В.-учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії. Працює над застосуванням сучасних інформаційних технологій на уроках англійської мови. Використання комп’ютера в навчанні іноземних мов та можливості використання мережі Інтернет — це ідеї якими захоплюється учитель. Він якісно володіє комп’ютерними технологіями, та допомагає усім членам кафедри у цьому напрямі. Дмитро Вікторович широко використовує Інтернет ресурси, різноманітні навчальні програми, відео та презентації. Його уроки завжди сучасні та цікаві.

 

 

Дибко О.В.-учитель англійської мови вищої категорії, керівник кафедри іноземних мов, успішно працює над темою «Проблемно-развиваючий урок, як один із способів комунікативно-когнітивних вмінь в процесі навчання англійської мови» , де приділяє увагу індивідуальності та творчій особистості учня, рівню розвитку інтелектуальної, мотиваційної та інших сфер, ініціативності, самостійності, критичності. Плідну працю над темою підтверджують його результати участі у конкурсі «Учитель року 2012», де він став кращим учителем року у місті Маріуполь та в області і лауреатом республіканського етапу конкурсу та перемоги його учнів.

 

 

Бодня О.І.-учитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист. Її тема — «Развиток комунікативних навиків шляхом ситуативного говоріння на уроці». Ольга Іванівна черпає своє натхнення та нові форми роботи у Франції, де вона проходить періодично стажування. Ольга Іванівна має друковані роботи зі своєї теми, та завжди готова поділитись своїми наробками з вчителями міста. Її учні є переможцями учнівських олімпіад різних рівнів та отримують сертифікати міжнародного екзамену «Delf». У 2013 році стала лауреатом міськогоо етапу конкурсу «Учитель року».

 

 

Богданова Ю.О.-молодий вчитель англійської мови, широко використовує інноваційні методи та технології. Бере участь у експериментальному проекті допрофільної ліцейської освіти для п’ятикласників. Вона є координатором учнівського «Євроклубу.

 

 

 

Крившенко Ю.В.-учитель англійської мови, спеціаліст І категорії. Серед багатьох проблем, що стоять перед сучасною освітою, її відповідність європейським освітнім стандартам є визначальною. Саме тому Юлія Володимирівна працює над темою «впровадження європейських стандартів в навчанні англійської мови та інноваційних технологій».
Юлія Володимирівна широко використовує новітні засоби та матеріали на своїх уроках, а саме електронні посібники, інтерактивні форми роботи з використанням комп’ютерних технологій. У Юлії Володимирівни завжди є переможці предметної олімпіади.

 

 

Тоцина Л.М.-учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії, працює та займається різними аспектами та формами Європейського портфоліо. Основною метою портфоліо є створення мотивації навчальної діяльності, розвиток пізнавальних навичок, розвиток об’єктивної самооцінки творчих здібностей, уміння самостійно конструювати свої знання, уміння орієнтуватися в інформаційному просторі, планувати свою діяльність, формування організаційних навичок. Учні Людмили Михайлівни є переможцями конкурсів “Flex”, “Greenwich”. Вона є координатором учнівського «Євроклубу».

 

 

Бахур В.В.-молодий вчитель німецької мови, займається «впровадженням Інтернет – ресурсів на уроках німецької мови» та «інтерактивними технологіями». Вона займається проектами «Школи партнери майбутнього» та «Два міста біля морів» під егідою Посольства Німеччини. Під її керівництвом учні здають екзамени та отримувати сертифікати рівня А1 — С1 ініційованими Гете інститутом. Окрім цього вчитель сам активно бере участь у різноманітних семінарах, стажуваннях. Її учні приймають участь в Інтернет – проектах та конкурсах.

 

 

Шелгунова Н.В.-молодий вчитель німецької мови, займається «впровадженням Інтернет – ресурсів на уроках німецької мови» та «інтерактивними технологіями». Вона займається проектами «Школи партнери майбутнього» та «Два міста біля морів» під егідою Посольства Німеччини. Під її керівництвом учні здають екзамени та отримувати сертифікати рівня А1 — С1 ініційованими Гете інститутом. Окрім цього вчитель сам активно бере участь у різноманітних семінарах, стажуваннях. Її учні приймають участь в Інтернет – проектах та конкурсах.

 

 

Чернобривець Н.І.- спеціаліст І категорії, вчитель німецької мови, займається впровадженням мультимедійних технологій для інтенсифікації уроків німецької мови.